Produkty


W naszej ofercie znajdują się rozwiązania czołowych, polskich i zagranicznych producentów automatyki przemysłowej. Posiadamy także własną linię produktową w obszarze systemów automatyzacji obiektów energetycznych, którą bezustannie rozwijamy. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z ekspertami ENERGOSTER.

Elektroniczny regulator turbiny TURBOSTER®
TURBOSTER ® to zredundowany, elektroniczny regulator turbin parowych, które napędzają generatory, sprężarki i pompy. Jest przystosowany zarówno do współpracy z..
Elektroniczny regulator turbiny parowej TURBOSTER®-ES Elektroniczny regulator turbiny parowej TURBOSTER®-ES
Regulator TURBOSTER®-ES zbudowany został w oparciu o dedykowane dla regulatorów turbin, sterowniki z rodziny ES-SYSTEM. Za produkcję odpowiada firmy Energoautomatyka Wrocław oraz..
Elektroniczny regulator turbiny parowej TURBOSTER®-GE Elektroniczny regulator turbiny parowej TURBOSTER®-GE
Regulator TURBOSTER®-GE zbudowany został w oparciu o kontrolery RX3i z rodziny PACSystem firmy GE Fanuc Automation. Rozwiązanie posiada w pełni redundantną budowę zarówno po stronie..
Elektroniczny regulator turbiny parowej TURBOSTER®-SI Elektroniczny regulator turbiny parowej TURBOSTER®-SI
Regulator TURBOSTER®-SI zbudowany został w oparciu o kontrolery i karty I/O firmy Siemens serii S7 300 (CPU 315 lub nowsze).   W wyniku zastosowania dwóch niezależnych..
Elektroniczny regulator turbiny parowej TURBOSTER®-OV Elektroniczny regulator turbiny parowej TURBOSTER®-OV
Regulator TURBOSTER®-OV zbudowany został w oparciu o sprzęt i oprogramowanie systemu OVATION firmy Emerson Process.   Centralną częścią regulatora jest redundantny kontroler, składający..
Elektroniczny regulator turbiny parowej TURBOSTER®-TRI Elektroniczny regulator turbiny parowej TURBOSTER®-TRI
 Regulator TURBOSTER®-TRI zbudowany został w oparciu o sprzęt i oprogramowanie systemu TRICONEX firmy Scheider Electric. W zależności od potrzeb centralna część regulatora zbudowana jest..
System automatyki ES-SYSTEM
System automatyki ES-SYSTEM składa się z modułów sterowników oraz modułów pomocniczych. Wszystkie elementy systemu przystosowane są do montażu na standardowej szynie TS-35...
Moduł zespołu pomiaru obrotów ES-03 Moduł zespołu pomiaru obrotów ES-03
  Moduł ES-03 jest mikroprocesorowym, programowalnym przetwornikiem obrotów, przeznaczonym do kontroli prędkości obrotowej maszyn wirujących.   Podstawowe funkcje przetwornika:..
Moduł zespołu przetworników U/I ES-06 Moduł zespołu przetworników U/I ES-06
Moduł ES-06 jest urządzeniem służącym do konwersji sygnałów napięciowych w zakresie 0÷2.5V DC na sygnały prądowe w zakresie 0÷25 mA. Parametry konwertera: • 6 wejść..
Moduł separatora sygnałów dwustanowych ES-07 Moduł separatora sygnałów dwustanowych ES-07
Moduł ES-07 jest separatorem szybkozmiennych sygnałów dwustanowych, stosowanym przede wszystkim w układach pomiaru prędkości obrotowej turbin. Dzięki możliwości konfigurowania na etapie..
Moduł zespołu zasilaczy ES-09 Moduł zespołu zasilaczy ES-09
Moduł ES-09 jest urządzeniem przeznaczonym do rozdziału energii z wejściowego źródła napięcia 24 V DC na 4 lub 8 oddzielnych źródeł napięć 24 V DC.   Moduł zespołu zasilaczy..
Moduł sterownika wykonawczego ES-10 Moduł sterownika wykonawczego ES-10
Moduł ES-10 jest specjalizowanym urządzeniem mikroprocesorowym, przeznaczonym do sterowania elementami wykonawczymi, w szczególności przetwornikami elektrohydraulicznymi różnego typu..
Moduł koncentratora sygnałów pomiarowych ES-12 Moduł koncentratora sygnałów pomiarowych ES-12
Moduł ES-12 jest mikroprocesorowym urządzeniem, przeznaczonym do akwizycji sygnałów z czujników termooporowych, termopar oraz przetworników z wyjściami analogowymi (np...
Moduł sterownika uniwersalnego ES-15 Moduł sterownika uniwersalnego ES-15
Moduł ES-15 jest uniwersalnym, mikroprocesorowym sterownikiem, przeznaczonym do zadań regulacji i sterowania, ze szczególnym uwzględnieniem turbin i innych maszyn wirujących. Parametry..
Moduł sterownika uniwersalnego ES-16 Moduł sterownika uniwersalnego ES-16
Moduł ES-16 jest uniwersalnym, mikroprocesorowym sterownikiem, przeznaczonym do zadań regulacji i sterowania. Parametry sterownika ES-16: • 4 wejścia analogowe 4÷20 mA,..
Moduł zespołu wybieraka sygnałów dwustanowych ES-23 Moduł zespołu wybieraka sygnałów dwustanowych ES-23
Moduł ES-23 jest elektronicznym urządzeniem, realizującym funkcję głosowania wg reguły "2 z 3", które przewidziane zostało do stosowania w członach wykonawczych układów zabezpieczeń...
Systemu Pomiarów Specjalnych ESPS Systemu Pomiarów Specjalnych ESPS
Systemu Pomiarów Specjalnych ESPS jest systemem pomiarowym, służącym do nadzoru pracy maszyn wirnikowych. System umożliwia m.in. pomiar takich wielkości, jak: przemieszczenia, obroty,..
System Nadzoru Prędkości Obrotowej ESPP-23 System Nadzoru Prędkości Obrotowej ESPP-23
System ESPP-23 jest autonomicznym systemem nadzorująco - zabezpieczającym turbiny (elektroniczny wytrzask turbiny). Podstawowe funkcje systemu ESPP-23: • pomiar obrotów z..
Oprogramowanie narzędziowe ESTool Oprogramowanie narzędziowe ESTool
Oprogramowanie ESTool stanowi środowisko, w którym tworzone jest za pomocą języka typu FBD, oprogramowanie użytkowe dla sterowników mikroprocesorowych rodziny ES-SYSTEM (np. dla..