O Energoster

Ponad 20 lat na rynku


Przedsiębiorstwo Projektowo-Wdrożeniowe ENERGOSTER Sp. z o.o. powstało w 2004 roku we Wrocławiu. Od początku istnienia, podstawowym profilem działania naszej firmy jest produkcja systemów automatyki przemysłowej. Ponad 20-letnie doświadczenie w automatyzacji obiektów energetycznych, pozwala nam na realizację najbardziej wymagających i niestandardowych zadań.

 


Rozwiązania dedykowane energetyce


Nasze usługi świadczymy przede wszystkim dla sektora energetycznego, obsługując zakłady wytwórcze energetyki, m.in. elektrownie i elektrociepłownie z całej Polski i Unii Europejskiej. Za każdy projekt odpowiadają wybitni specjaliści w dziedzinie energetyki, elektroniki, elektryki oraz informatyki.

 


Kompleksowa obsługa inwestycji


Zlecenia realizujemy w sposób kompleksowy – począwszy od przygotowania koncepcji i projektu, poprzez kompletację dostaw i stworzenie dedykowanego oprogramowania, po wdrożenie rozwiązań u Klienta i przeszkolenie z obsługi. Nasi specjaliści służą wsparciem technicznym zarówno podczas nowych przedsięwzięć, jak również w przypadku wcześniej wdrożonych aplikacji.

 


Własne produkty


Konsekwentnie rozwijamy linię produktową w obszarze systemów automatyzacji obiektów energetycznych. Współpracujemy z czołowymi markami polskiego rynku energetycznego, m.in. z firmą Energoautomatyka Wrocław, która wspiera nas w budowie systemu ES-SYSTEM. Dzięki temu, możemy systematycznie dostarczać nowe, jeszcze skuteczniejsze technologie.

 


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą ENERGOSTER Sp. z o.o