Realizacje

Elektrownia "Kozienice" S.A. - 2018
Projekt, dostawa i uruchomienie elektronicznego regulatora turbiny 560 MW TG-10 TURBOSTER OV.
Elektrownia "Kozienice" S.A. - 2018
Projekt, dostawa i uruchomienie elektronicznego regulatora turbiny 230 MW TG-6 TURBOSTER OV.
Elektrownia "Kozienice" S.A. - 2018
Modernizacja elektronicznego regulatora turbiny 560 MW TG-9.
ANWIL S.A. - 2018
Modernizacja układu sterowania, regulacji i zabezpieczeń oraz układu antypompażowego turbosprężarki TC-1501A. Projekt, oprogramowanie i uruchomienie elektronicznego regulatora turbosprężarki,..
Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. - 2018
Modernizacja automatyki i sterowania turbiny parowej TUP 12 firmy LANG 12 MW. W zakresie projekty, nadzory w branżach elektrycznej i AKPiA. W branży elektrycznej kompletna modernizacja wyprowadzenia..
AB Achema Litwa - 2018
Projekt, dostawa i uruchomienie systemu sterowania i monitorowania turbosprężarki GHH w Zakładzie Produkcji Kwasu Azotowego nr 1. Projekt, dostawa i uruchomienie elektronicznego regulatora. W..
ANWIL S.A. - 2017
Modernizacja układu regulacji turbiny i układu antypompażowego turbosprężarki C-1701A. Projekt, oprogramowanie i uruchomienie elektronicznego regulatora turbiny, TURBOSTER zbudowanego w oparciu o..
ANWIL S.A. - 2017
Projekt, dostawa i uruchomienie systemu monitoringu (MMS) dla turbosprężarki TC1701A i turbiny T1501A. W zakresie dostawa i uruchomienie torów pomiarowych i systemu diagnostycznego do..
ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o. - 2017
Projekt, dostawa, montaż i uruchomienie układu sterowania i rejestracji do stanowiska badawczego gazodynamicznych uszczelnień kompresorowych
Zakłady Sanitarne w Krakowie Sp. z o.o. - 2017
Projekt, dostawa, montaż i uruchomienie kompleksowego systemu automatyki dla układów podstawowych i pomocniczych elektrowni. W zakresie system sterowania i regulacji turbozespołu ACEC..