Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Projektowo-Wdrożeniowe ENERGOSTER sp. z o.o.

ul. Bacciarellego 54

51- 649 Wrocław

fax: (0 71) 348 92 10

market@energoster.com.pl

GPS: N 51º06'14.00", E 17º07'12.00"

 

Dane Handlowe

NIP: 8982044367

REGON: 933001460

KRS: 0000210555

Sąd Rejonowy Wrocław-Fabryczna, VI Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał zakładowy: 55 000 PLN

 

Zarząd
Adam Politowski    
tel.: 71 328-94-31 adam.politowski@energoster.com.pl  
Krzysztof Gostkowski  
tel.: 71 328-94-33 krzysztof.gostkowski@energoster.com.pl
Adam Grzesiński      
tel.: 71 328-94-32 adam.grzesinski@energoster.com.pl
Specjaliści
Bogdan Augustowski
tel.: 71 328-71-58 bogdan.augustowski@energoster.com.pl
Waldemar Bernacki  
tel.: 71 328-71-16 waldemar.bernacki@energoster.com.pl
Arkadiusz Bielecki  
tel.: 71 328-71-58 arkadiusz.bielecki@energoster.com.pl
Andrzej Dudek  
tel.: 71 328-71-16 andrzej.dudek@energoster.com.pl
Grażyna Kałużny
tel.: 71 328-71-58 grazyna.kaluzny@energoster.com.pl
Jacek Kmiecik
tel.: 71 328-71-54 jacek.kmiecik@energoster.com.pl
Adam Makaś
tel.: 71 328-71-54 adam.makas@energoster.com.pl
Paweł Szymczyna     
 tel.: 71 328-71-16 pawel.szymczyna@energoster.com.pl
Janusz Trocha
tel.: 71 328-71-54 janusz.trocha@energoster.com.pl
Dział Kadr i Płac
Barbara Wrzeszcz
tel.: 71 348-92-10 barbara.wrzeszcz@energoster.com.pl