Produkty


W naszej ofercie znajdują się rozwiązania czołowych, polskich i zagranicznych producentów automatyki przemysłowej. Posiadamy także własną linię produktową w obszarze systemów automatyzacji obiektów energetycznych, którą bezustannie rozwijamy. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z ekspertami ENERGOSTER.

Elektroniczny regulator turbiny TURBOSTER®
TURBOSTER ® to zredundowany, elektroniczny regulator turbin parowych, które napędzają generatory, sprężarki i pompy. Jest przystosowany zarówno do współpracy z..
Elektroniczny regulator turbiny parowej TURBOSTER®-ES Elektroniczny regulator turbiny parowej TURBOSTER®-ES
Regulator TURBOSTER®-ES zbudowany został w oparciu o dedykowane dla regulatorów turbin, sterowniki z rodziny ES-SYSTEM. Za produkcję odpowiada firmy Energoautomatyka Wrocław oraz..
Elektroniczny regulator turbiny parowej TURBOSTER®-GE Elektroniczny regulator turbiny parowej TURBOSTER®-GE
Regulator TURBOSTER®-GE zbudowany został w oparciu o kontrolery RX3i z rodziny PACSystem firmy GE Fanuc Automation. Rozwiązanie posiada w pełni redundantną budowę zarówno po stronie..
Elektroniczny regulator turbiny parowej TURBOSTER®-SI Elektroniczny regulator turbiny parowej TURBOSTER®-SI
Regulator TURBOSTER®-SI zbudowany został w oparciu o kontrolery i karty I/O firmy Siemens serii S7 300 (CPU 315 lub nowsze).   W wyniku zastosowania dwóch niezależnych..
Elektroniczny regulator turbiny parowej TURBOSTER®-OV Elektroniczny regulator turbiny parowej TURBOSTER®-OV
Regulator TURBOSTER®-OV zbudowany został w oparciu o sprzęt i oprogramowanie systemu OVATION firmy Emerson Process.   Centralną częścią regulatora jest redundantny kontroler, składający..
Elektroniczny regulator turbiny parowej TURBOSTER®-TRI Elektroniczny regulator turbiny parowej TURBOSTER®-TRI
 Regulator TURBOSTER®-TRI zbudowany został w oparciu o sprzęt i oprogramowanie systemu TRICONEX firmy Scheider Electric. W zależności od potrzeb centralna część regulatora zbudowana jest..
System automatyki ES-SYSTEM
System automatyki ES-SYSTEM składa się z modułów sterowników oraz modułów pomocniczych. Wszystkie elementy systemu przystosowane są do montażu na standardowej szynie TS-35...
Moduł zespołu pomiaru obrotów ES-03 Moduł zespołu pomiaru obrotów ES-03
  Moduł ES-03 jest mikroprocesorowym, programowalnym przetwornikiem obrotów, przeznaczonym do kontroli prędkości obrotowej maszyn wirujących.   Podstawowe funkcje przetwornika:..
Moduł zespołu przetworników U/I ES-06 Moduł zespołu przetworników U/I ES-06
Moduł ES-06 jest urządzeniem służącym do konwersji sygnałów napięciowych w zakresie 0÷2.5V DC na sygnały prądowe w zakresie 0÷25 mA. Parametry konwertera: • 6 wejść..
Moduł separatora sygnałów dwustanowych ES-07 Moduł separatora sygnałów dwustanowych ES-07
Moduł ES-07 jest separatorem szybkozmiennych sygnałów dwustanowych, stosowanym przede wszystkim w układach pomiaru prędkości obrotowej turbin. Dzięki możliwości konfigurowania na etapie..
Moduł zespołu zasilaczy ES-09 Moduł zespołu zasilaczy ES-09
Moduł ES-09 jest urządzeniem przeznaczonym do rozdziału energii z wejściowego źródła napięcia 24 V DC na 4 lub 8 oddzielnych źródeł napięć 24 V DC.   Moduł zespołu zasilaczy..
Moduł sterownika wykonawczego ES-10 Moduł sterownika wykonawczego ES-10
Moduł ES-10 jest specjalizowanym urządzeniem mikroprocesorowym, przeznaczonym do sterowania elementami wykonawczymi, w szczególności przetwornikami elektrohydraulicznymi różnego typu..
Moduł koncentratora sygnałów pomiarowych ES-12 Moduł koncentratora sygnałów pomiarowych ES-12
Moduł ES-12 jest mikroprocesorowym urządzeniem, przeznaczonym do akwizycji sygnałów z czujników termooporowych, termopar oraz przetworników z wyjściami analogowymi (np...
Moduł sterownika uniwersalnego ES-15 Moduł sterownika uniwersalnego ES-15
Moduł ES-15 jest uniwersalnym, mikroprocesorowym sterownikiem, przeznaczonym do zadań regulacji i sterowania, ze szczególnym uwzględnieniem turbin i innych maszyn wirujących. Parametry..
Moduł sterownika uniwersalnego ES-16 Moduł sterownika uniwersalnego ES-16
Moduł ES-16 jest uniwersalnym, mikroprocesorowym sterownikiem, przeznaczonym do zadań regulacji i sterowania. Parametry sterownika ES-16: • 4 wejścia analogowe 4÷20 mA,..
Moduł zespołu wybieraka sygnałów dwustanowych ES-23 Moduł zespołu wybieraka sygnałów dwustanowych ES-23
Moduł ES-23 jest elektronicznym urządzeniem, realizującym funkcję głosowania wg reguły "2 z 3", które przewidziane zostało do stosowania w członach wykonawczych układów zabezpieczeń...
12